Mercedes-Benz згорнув виробництво позашляховика ML63 AMG

Mercedes Benz ML

Компанія Mercedes-Benz вирішила завершити виробництво двох модифікацій позашляховика ML - "зарядженої" ML63 AMG і дизельної ML450 CDI, повідомляє сайт autoblog.it. Цей крок є одним з етапів підготовки до випуску моделі наступного покоління.

Найпотужніша бензинова версія Mercedes-Benz ML - ML63 AMG - оснащувалася 6,2-літровим восьмициліндровим двигуном потужністю 510 кінських сил і семиступінчастою автоматичною коробкою передач. Така силова установка дозволяла позашляховику розганятися з нуля до ста кілометрів на годину за п'ять секунд і досягати максимальної швидкості 250 кілометрів на годину (на цій позначці вона була обмежена електронікою).

Найпотужніший дизельний варіант - ML450 CDI - під капотом мав чотирьохлітровий восьмициліндровий агрегат потужністю 306 кінських сил (700 Нм). До "сотні" такий автомобіль міг розігнатися за 6,5 секунди. Максимальна швидкість - 235 кілометрів на годину.

На даний момент у лінійці моторів моделі ML залишилося два бензинових (272-сильна "шістка" і 388-сильна "вісімка") і три дизельні мотори (190, 211 і 224 кінські сили).

Як повідомлялося раніше, Mercedes-Benz ML наступного покоління з'явиться на конвеєрі у жовтні 2011 року. Виробництво автомобіля буде розгорнуто на заводі в місті Таскалуса (штат Алабама, США), де зараз збирають нинішній ML, а також GL і R-Class.

За деякими даними, новий позашляховик стане на кілька сантиметрів коротший за свого попередника, отримає більш короткі передні і задні звіси, однак збереже ту ж платформу і колісну базу. Основними нововведеннями для ML стануть гібридні версії.

Джерело: Autoblog