«Гелендеваген» позбавлять фірмового «утробного» звучання

Останній володар атмосферного V8, позашляховик G500, слідом за іншими моделями німецької марки обзаведеться турбомотором.

До кінця поточного року Mercedes-Benz G500 змінить 5,5-літровий 388-сильний атмосферний мотор, знаменитий своїм «утробним» звучанням, на новий 4,0-літровий двигун V8 з двома турбінами. Про це повідомляє видання De Telegraaf, посилаючись на віце-президента відділу розробки позашляховиків і спорткарів Вольфа-Дітера Курца.

Mercedes-Benz G-Class

На сьогоднішній день позашляховик G500 залишився єдиним Mercedes-Benz (за винятком машин AMG), який зберіг атмосферний мотор V8, тоді як всі інші моделі давно перейшли на «вісімки» з турбокомпресорами і безпосереднім уприскуванням. За словами Курца, заміна мотора необхідна, щоб відповідати вимогам по кількості шкідливих викидів.

Характеристики агрегату, яким оснастять G500, поки не розголошуються. Ймовірно, дані нового мотора не відрізнятимуться від показників силового агрегату, встановленого на концепті G500 4x4²: це близько 420 к.с. (Проти нинішніх 388) потужності і 650 Н · м крутного моменту (проти 530).

Джерело: auto.mail.ru