Mercedes-Benz зробить конкурента Porsche Panamera

Німецький виробник готує до випуску нове «чотиридверне купе». Стали відомі перші подробиці про нову модель Mercedes-Benz, покликаної стати прямим конкурентом нових Audi A7 і Porsche Panamera. Як повідомляє видання Auto Bild, новинка отримає назву Mercedes-AMG GT4 і буде побудована на загальній базі з Mercedes-Benz CLS нового покоління.

Mercedes-AMG GT4

 

За даними інсайдерів, Mercedes-AMG GT4 буде являти собою так зване «чотиридверне купе» і зовні нагадувати розтягнутий Mercedes-AMG GT. Хоча «візок» майбутньої моделі буде запозичений у Mercedes CLS нового покоління, вихід якого запланований на 2018, за розмірами, оснащенню і обробці інтер'єру два автомобілі будуть сильно відрізнятися один від одного.

Що ж стосується двигунів, то очікується, що Mercedes-AMG GT4 отримає 4,0-літровий мотор V8, який у звичайній версії буде розвивати 500 кінських сил, а в зарядженої модифікації S видавати на 100 "конячок" більше. Остання буде здатна набрати першу "сотню" всього за 3,5 секунди.

Mercedes-AMG GT4

Поява серійного Mercedes-AMG GT4 на ринку очікується не раніше 2019 року, але до цього часу нам напевно покажуть концепт новинки. Що потрібно знати про нову модель ще? Зрозуміло, ціни. За попередніми оцінками, Mercedes-AMG GT4 обійдеться мінімум в 120 000 - 140 000 євро.

P.S. - На автосалоні в Шанхаї Mercedes-Benz показав концепт майбутнього конкурента BMW X4 і, що характерно, цей автомобіль теж отримав у назві слово Coupe. У ролику нижче ви можете подивитися на цей автомобіль і самим вирішити, чи варто використовувати слово «купе» для чотиридверних автомобілів чи ні.

Джерело: auto.mail.ru