Маленькі кросовери: скоро і Smart

Виробник сітікарів не виключає можливість випуску свого першого серійного SUV.

Компанія Smart може відродити проект з випуску першого кросовера. Новинка може стати третьою моделлю виробника після компактів ForTwo і ForFour. Про це на Шанхайському автосалоні розповів глава компанії Mercedes-Benz Дітер Цетше, повідомляє AutoExpress.

Smart

 

За словами Цетше, у випадку, якщо компанія зважиться на розширення лінійки «Смартів», зусилля будуть спрямовані саме на створення кросовера. Тим не менш, топ-менеджер відзначив, що навряд чи такий автомобіль з'явиться найближчим часом, оскільки в Smart концентруються на реалізації поточних моделей ForTwo і ForFour і їх електричних версій.

Відзначимо, що ідея створення кросовера Smart аж ніяк не нова. Вперше про плани по запуску невеликого SUV заговорили більше 10 років тому. Більш того, в 2004 році тодішній глава Smart Ульріх Уолкер говорив, що фахівцям компанії потрібно всього лише «пару місяців», щоб повністю виправити всі недоліки в налаштуваннях такого автомобіля і підготувати його до серійного виробництва. Очікувалося, що кросовер Smart, який повинен був отримати назву ForMore, покажуть вже в 2005 році на автосалоні в Детройті. Але, на жаль, планам не судилося збутися, а проект заморозили.

Джерело: auto.mail.ru