Mercedes-Benz G63 AMG перетворили на броньований лімузин

Німецька фірма Alpha Armouring показала свою нову розробку - подовжений і броньований позашляховик Mercedes-Benz G63 AMG, що отримав власне ім'я - Alpha Phoenix. Головною особливістю цього автомобіля є розтягнутий на 45 см кузов, розкішна обробка задньої частини і бронювання. Самі інженери Alpha Armouring жартома назвали машину «Maybach для гарячих точок». І в цьому жарті дуже велика частка правди.

Mercedes-Benz G63 AMG Alpha Phoenix

 

45-сантиметрова вставка дозволила зробити просторим задній, пасажирський відсік, де VIP-персони, для яких встановлені два індивідуальних крісла, будуть почувати себе досить комфортно. Від водійського відсіку їх відділяє перегородка - 34-дюймовий монітор, на який можна виводити картинки з чотирьох камер кругового огляду, використовувати для відеоконференцій або як звичайний телевізор.

Mercedes-Benz G63 AMG Alpha Phoenix

Задній відсік має власну систему вентиляції та кондиціонування і, зрозуміло, оброблений по вищому розряду - дорогими сортами шкіри і вставками з цінних порід дерева. З інших особливостей варто відзначити посилену гальмівну систему і підвіску, що не зайве, оскільки вага машини виросла до 4500 кг, і систему пожежогасіння двигуна.

Mercedes-Benz G63 AMG Alpha Phoenix

Базовою вважається модифікація з восьмициліндровим 5,5-літровим бітурбо-мотором потужністю 544 к.с. (760 Н ∙ м), але, за бажанням клієнта, операцію з бронювання та подовженню машини можна виконати і з Mercedes-Benz G65 AMG, і тоді під капотом буде вже шестилітровий, дванадцатицилиндровий мотор з подвійним турбонаддувом, потужністю 612 к.с. (1000 Н ∙ м). З моменту надходження замовлення і до отримання машини замовником пройде від шести до восьми місяців, залежно від його додаткових побажань, вартість базової модифікації - трохи більше мільйона євро. У випадку, якщо клієнтові не потрібна броня і бронестекла, то вартість складе близько 800 000 євро.

Через напружену ситуацію у світі, Alpha Armouring без замовлень не сидить і в рік випускає близько 80 броньованих автомобілів, число яких тепер поповнить і Alpha Phoenix, яким однозначно зацікавляться потенційні покупці. Адже власна безпека коштує дорожче будь-яких грошей.

Джерело: auto.mail.ru