Концепт Mercedes GLC Coupe виявився майже серійним на вигляд

Компанія Mercedes вирішила виправити непорозуміння і представити конкурентів для моделей BMW, яких раніше у штутгартців не було. Бій кросоверу BMW X6 покликаний дати GLE Coupe, а от змагатися з більш компактним «ікс-четвертим» буде GLC Coupe. Правда, станеться це тільки в наступному році, коли світ побачить серійна версія концепту, що дебютує в ці дні в Шанхаї.

Mercedes-Benz GLC Coupe

Для шоу-кара німці вибрали яскраво-жовтий окрас кузова. Треба відзначити, він до лиця купеподібному паркетнику.

 

Mercedes-Benz GLC Coupe

Творці перемудрили з патрубками вихлопної системи на концепті. На серійній версії вони напевно будуть простіше.

По суті новинка являє собою не що інше, як купеподібну модифікацію паркетника Mercedes GLC (таке ім'я отримає після рестайлінгу GLK). Концепт близький до серійного варіанту. Швидше за все, на конвеєр модель встане без змін. Виняток - деякі деталі (бічні дзеркала і колісні диски на 21 дюйм). Фотографій інтер'єру поки немає, але салон напевно буде ідентичний звичайному GLC.

Mercedes-Benz GLC Coupe

У довжину шоу-кар налічує 4730 мм, у висоту - 1600. Колісна база - 2830.

Шоу-кар оснащений 367-сильним двигуном V6 3.0, він агрегатирован з девятидіапазонним «автоматом». Динамічні характеристики повнопривідника німці поки не приводять. За попередніми даними, серійне виробництво кросовера Mercedes GLC Coupe почнеться вже в наступному році.

Анастасия Корольковаdrive.ru