До рестайлінгу родстер Mercedes SLK обзавівся новими версіями

Буквально днями ми розповідали про рестайлінговий родстер Mercedes SLK, який щосили проходить тестові випробування і повинен дебютувати восени цього року. Однак німці вирішили підправити моторну гамму, не чекаючи поновлення зовнішності дводверки. У Німеччині продажі автомобілів з модернізованими двигунами вже почалися.

Mercedes-Benz SLC

Поки ніяких змін у зовнішності родстера немає. Оновлення екстер'єру відбудеться восени, тоді ж модель перейменують в SLC.

Базова модифікація SLK 200 отримала нову шестиступінчасту "механіку". У нашу країну родстери з такою коробкою не поставляються, всі версії за замовчуванням йдуть з «автоматом».

Так, дволітрова «четвірка» SLK 200 потужністю 184 к.с. тепер видає на 30 Н • м крутного моменту більше - 300 Н • м. Замість версії SLK 250 буде відтепер SLK 300 з дволітровим 245-сильним мотором. Ця модифікація, як і дизельна, тепер за замовчуванням агрегатується з дев`ятидіапазонним «автоматом». У список базового оснащення всіх версій родстера тепер входять світлодіодні фари і оновлена ​​мультимедійна система.

Анастасия Королькова, drive.ru