Mercedes-Benz C-Class Coupe - оприлюднено фото нового купе

Mercedes-Benz C-Class Coupe У розпорядження журналу AutoBild потрапили перші офіційні зображення купе Mercedes-Benz C-Class, прем'єра якого відбудеться на Женевському автосалоні в березні 2011 року.

Подробиці про новий автомобіль поки не розголошуються. За попередніми даними, купе буде оснащуватися тими ж двигунами, що і оновлений седан С-Class, який представлять в середині січня на автосалоні в Детройті. Не виключено, що купе отримає і "заряджену" версію AMG з 5,5-літровим твін-турбованим мотором V8 потужністю більше 500 кінських сил.

Mercedes-Benz C-Class Coupe

Mercedes-Benz C-Class Coupe

Крім того, купе буде оснащуватися тим же набором різних систем, що і седан - системою стеження за втомою водія, адаптивними передніми фарами, системою стеження за розміткою і мертвими зонами, а також автоматичним паркувальником.

В даний час компанія Mercedes-Benz випускає купе CLC, побудоване на базі попереднього покоління C-Class W204. Автомобіль був представлений в 2008 році і став ідеологічним наступником моделі C-Class Sport Coupe.

Як повідомлялося раніше, нове купе C-Class Coupe займе в модельному ряду Mercedes-Benz нішу між двухдвернимі E-Class Coupe і CLC.

джерело: АвтоРынок.ру