Родстер Mercedes-Benz SLC скоректує моторну гамму

Оновлений родстер SLC (до реформи позначень він іменувався SLK) фотографи впіймали на тестах в Німеччині. Швидше за все, модель буде розкрита тільки в серпні, перед вересневою прем'єрою на публіці у Франкфурті. Машина сильно закамуфльована, але зате це перші знімки рестайлінгового варіанту. Автомобіль отримає нові бампери, фари і ліхтарі. Інші зміни в екстер'єрі будуть незначними. А ось в техніці нововведень має бути більше.

Mercedes-Benz SLC

Нинішній родстер відноситься до третього покоління, воно дебютувало на Женевському автосалоні в 2011-му. Чотири роки - якраз середина життєвого циклу, саме час міняти вигляд.

Mercedes-Benz SLC

Крім зміни шильдіка, оптики і частини декоративних елементів, родстеру напевно оновлять й інтер'єр з новою мультимедією, але на цьому зразку салон не відрізняється від старої версії.

За неофіційними даними, «гарячий» Mercedes-Benz SLK 55 AMG змінить позначення на Mercedes-AMG SLC 63. Він обзаведеться турбомотором V8 4.0 від седана C 63/C 63 S, де той розвиває до 510 к.с. і 700 Н • м. Цей же агрегат з іншими настройками встановлений на купе GT. Зараз на AMG-версії SLK працює "атмосферник" 5.5 на 422 сили і 540 Н • м. Відповідно до нової філософії марки можна чекати виходу і «підігрітої» моделі з нової лінії AMG Sport. У такому випадку німці оснастять її мотором V6 3.0 Twin Turbo (367 к.с., 520 Н • м) від седана і універсала C 450 AMG 4Mаtic. Зміни чекають і звичайні модифікації SLC: ті напевно стануть потужнішими.

Леонид Попов, drive.ru