У гамі суббренда Mercedes-AMG з'являться ще дві моделі

Видання Auto Motor und Sport стверджує, що відділення AMG має намір створити суперника для Audi TT (а ще Каймана). Швидше за все, новинка буде побудована на платформі MFA2 від А-класу наступного покоління. Очевидно, A 45 AMG не годиться - потрібно невелике купе з оригінальним кузовом в стилі AMG GT. Воно ж має обзавестися відкритою версією за аналогією з моделлю TT Roadster. Правда, проект поки не затверджений, але активно обговорюється.

AMG GT

Спорткар Mercedes-AMG GT не залишиться єдиною самостійною моделлю AMG, що перекроєна з якого-небудь цивільного Мерседеса. Через деякий час він обзаведеться родичами.

Mercedes-Benz CLS63 AMG S

Природним аналогом хетча Porsche Panamera в лінійці Мерседесів можна вважати чотиридверку CLS 63 AMG S з її купеподібним силуетом, повним приводом і 585-сильною «вісімкою». Зараз цьому седану не вистачає лише 33 мм по довжині до стандартної (короткобазної) Панамери. Але в новому поколінні та підросте.

Ще одна задумка - окрема модель Mercedes-AMG для конкуренції з Панамери. Над нею вже працюють. Мова йде про те, щоб випустити на цей раз не версію AMG седанів Е-класу або CLS, а оригінальну по виду крупну чотиридверку. Втім, шасі вона запозичує все ж у Е-класу, тільки нового, який з'явиться у продажу в наступному році. Суперника Панамери з трипроменевою зіркою на капоті можуть випустити незабаром після спорідненого седана.

Леонид Попов, drive.ru