Mercedes-Benz випустить ... пікап

Німецька преміум-марка готується розширити свою аудиторію за рахунок нового пікапа, який може з'явитися на ринку через два роки.

Схоже, сегмент преміальних марок переживає серйозні зміни. Буквально рік тому нас дивував перший передньопривідний BMW у світі. Тепер же настав час марки Mercedes-Benz, яка збирається випустити... справжній пікап! І це - не жарт!

Pick-Up від Mercedes

Як повідомляє видання Autobild, компанія зі Штутгарта збирається випустити пікап Mercedes, який буде володіти вантажопідйомністю близько тонни і конкурувати з такими моделями, як Ford F-150, Toyota Hilux або Chevrolet Silverado. Новинка буде адресована не тільки тим, кому подібний грузовичок з чисто практичних міркувань, але і любителям активного способу життя та відпочинку на свіжому повітрі.

А ось в технічному плані все поки що не надто ясно. Зараз існує кілька версій, що могло б лягти в основу нового пікапа. За однією з них донором для нової моделі стане Mercedes-Benz G-класу або «Гелендеваген», у якого є відповідна для цих цілей конструкція. За іншою, новий пікап можуть побудувати на базі нового Mercedes V-класу. Нарешті, третій варіант - це створення повністю нової конструкції або часткове запозичення готового рішення у одного з партнерів, наприклад, у компанії Nissan.

Як би там не було, вже в 2016 році ми можемо побачити концепт нового пікапа Mercedes-Benz. А ось серійного автомобіля не варто чекати раніше 2017 року.

Джерело: auto.mail.ru