Новий Mercedes GLE виходить на сцену

Mercedes перетворив M-Class або ML косметично, технологічно й технічно. До того ж вони змінили назву на GLE, щоб вона відповідала їх новій номенклатурі. Автомобіль за традицією має намір боротися з Audi Q7, BMW X5 і Range Rover.

Mercedes-Benz GLE

Зовні і зокрема спереду ви за великим рахунком виявите той же стиль, що і на недавно представленому GLE Coupe. Mercedes модифікував фари (опціонально зі світлодіодами), крила, бампер, капот і грати радіатора. Ззаду - переоформлені ліхтарі, вихлопні патрубки і бампер. Завершують зовнішні поновлення інший дизайн рейлінгів і нові колісні диски.

У салоні вам відразу впадають в очі нові кермо і центральна консоль з вільно стоячим 7-дюймовим монітором інформаційно-розважальної системи, керованої сенсорним контролером. У компанії заявляють, що доступні нові кольори, в тому числі "бежева імбир", "коричневий еспресо" і "фарфор", а також свіжі варіанти обробки.

Mercedes-Benz GLE

Одна з найбільших змін під капотом - прем'єра гібридного GLE 500e 4MATIC, першого кросовера Mercedes подібного штибу. У нього 328-сильний 3-літровий твін-турбо V6, спарений з 114-сильним електромотором. Сумарні показники - 436 к.с. і 650 Нм. Потужність передається на всі 4 колеса за допомогою трансмісії 7G-tronic. Водій може вибирати між 4 різними режимами: Hybrid, E-Mode, E-Save і Charge.

У чисто електричному режимі GLE 500e має запас ходу близько 30 км на швидкостях до 130 км/год. За словами виробника, комбінована витрата палива дорівнює 3 л/100 км.

Інші моторні варіанти включають GLE 250d (201 к.с.), GLE 300d (255 к.с.), GLE 400 (328 к.с.), GLE 500 (429 к.с.). На вершині лінійки знаходяться GLE 63 AMG з 5,5-літровим твін-турбо V8 (549 к.с.) І GLE 63 AMG S (577 к.с.).

Перший публічний вихід моделі відбудеться на Нью-Йоркському автошоу 1 квітня.

Джерело: autoutro.ru