Маленький кросовер Mercedes GLC: нові фото

Фотошпигунам вдалося зробити знімки нового Mercedes-Benz GLC під час дорожніх тестів. Папарацці вперше вдалося сфотографувати новий Mercedes-Benz GLC з близької відстані. Автомобіль в захисному камуфляжі був помічений під час проходження їздових випробувань. Про це повідомляє Worldcarfans.

Mercedes-Benz GLC

Як ми знаємо, за новою термінологією Mercedes-Benz назву GLC прийде на зміну GLK, таким чином, ми можемо говорити по суті про нове покоління цього кросовера. Однак зовні новий GLC орієнтується набагато більше не на попередника, а на сучасні моделі німецької марки - такі, як Mercedes GLA. Фактично, кросовер став набагато менш незграбним ніж GLK, що не вдається приховати навіть під захисним камуфляжем.

Mercedes-Benz GLC

А ось в технічному плані Mercedes-Benz GLC буде мати багато спільного з седаном С-класу. Від нього новий кросовер запозичить лінійку дизельних і бензинових моторів потужністю від 115 до 333 к.с. Не виключається і поява версії AMG, яка буде оснащуватися 4,0-літровим мотором V8, що розвиває 476 кінських сил.

Mercedes-Benz GLC

Прем'єра нового Mercedes-Benz GLC очікується в червні 2015 року. Старт продажів новинки запланований на третій квартал 2015 року.

Джерело: auto.mail.ru