Пятидверка Mercedes Benz-класу оновиться цієї осені

Хетчбек A-класу в оновленому вигляді дебютує, швидше за все, на вересневому автосалоні у Франкфурті. Тим часом в нашому розпорядженні виявилися шпигунські знімки передсерійних зразків. Радикальних змін чекати не доводиться (чи то справа зміна покоління в 2018-му, коли гамма може поповнитися купе і родстером A-класу). І все-таки надокучивший за три роки автомобіль повинен заграти новими фарбами.

Ресталінг A-Class (W176)

Зайве говорити, що при рестайлінгу поміняються фари і бампери. Малюнок решітки з «діамантами» нагадує колишній Sport Package, але, судячи по дисках, порогам і бамперах, - перед нами інше виконання.

Ресталінг A-Class (W176)

Ліхтарі змінили малюнок. З'явився новий бампер з парою трапецієподібних вихлопних патрубків замість овальних (очевидно, це одна з старших версій).

Ресталінг A-Class (W176)

Центральний повітрозабірник в передньому бампері своєю формою нагадує рестайлінг B-класу. У фарах - нові ланцюжки світлодіодних ходових вогнів.

У автомобіля оновиться мультимедіа, з'явиться нове рульове колесо, системи допомоги водієві напевно розширять свої можливості. Деякі дрібні зміни очікуються в оформленні центральної консолі. Ще німці скорегують гамму моторів і лінійку модифікацій, додавши нові виконання, - як це було в процесі торішнього рестайлінгу B-класу.

Леонид Попов, drive.ru