Дводверка Mercedes-Benz S Cabriolet з'явиться цього року

Вперше модель Mercedes-Benz S Cabriolet сфотографована з мінімальним камуфляжем на кузові. Удача посміхнулася фотошпигунам в Скандинавії, де машина проходила останні зимові тести. Нарешті, можна подивитися на її м'який складний дах і оцінити силует.

Mercedes-Benz S-Class Cabrio

Передня частина взагалі не замаскована, і правильно: новинка побудована на основі купе S-класу і ніс у них ідентичний.

Mercedes-Benz S-Class Cabrio

Між кабріолетом серії W111/112, що завершив кар'єру в 1971 році, і нинішньою відкритою «ескою» - прірва. Причому за майже півстоліття у кількох поколінь S-класу не було такої версії.

Mercedes-Benz S-Class Cabrio

Задня частина кузова все ж прикрита плівкою, але ліхтарі, бампер, схоже, повторюють елементи закритої дводверки. Кришка багажника, звичайно, оригінальна. А ще третій стоп-сигнал переїхав зі скла вниз.

Передбачається, що кабріолет запозичить у інших «есок» практично всю моторну гамму, аж до версії S Cabriolet 65 AMG з шестилітровим бітурбодвигуном V12 (630 к.с., 1000 Н • м). Останній варіант буде одним з найдорожчих Мерседесів. Якщо вже S Coupe 65 AMG коштує 244 тисячі євро (у Німеччині), то за відкритий варіант можна сміливо накинути відсотків п'ятнадцять. Дебютує S Cabriolet, швидше за все, у Франкфурті восени і до кінця року надійде на ринок.

Леонид Попов, drive.ru