Mercedes показав новий гоночний суперкар

Німці представили в Женеві модель під назвою Mercedes-AMG GT3, яка є гоночною версією купе Mercedes-AMG GT.

Це тільки на перший погляд здається, що гоночні автомобілі повинні цікавити тільки фанатів автоспорту. Нічого подібного! Так, вони ніколи не з'являться на дорогах загального користування, але саме такі машини штовхають весь світовий автопром вперед. Саме на них виробники випробовують всі свої нові розробки, які потім з'являються і на звичайних дешевих легковиках.

AMG GT3

На автосалоні в Женеві найшвидшою машиною на стенді Mercedes-Benz стала модель Mercedes-AMG GT3, яка призначена для кузовних гонок. Однак сталася дивна штука - самий високотехнологічний автомобіль марки (ну в теорії саме так і має бути) отримав... старий мотор. Мова йде про V8 об'ємом 6,3 л, який використовувався раніше на SLS AMG GT3 (там він видавав до 550 к.с.). Чому німці вирішили піти на такий крок і не поставили на машину щось новеньке? Мабуть, поки просто не встигли підготувати новий гоночний мотор...

AMG GT3

Замовлення на новий гоночний снаряд почнуть прийматися від команд вже цього року, однак поставки перших машин почнуться не раніше 2016. Mercedes-Benz ще треба провести ряд додаткових тестів. А якщо у вас ще немає своєї гоночної команди, то можна купити автомобіль простіше (і дешевше) - Mercedes-AMG GT.

Джерело: auto.mail.ru