«Найкрутіший» гоночний Mercedes отримав старий мотор

Німецький автовиробник поділився відомостями про суперкар Mercedes-AMG GT3, розроблений для участі в кільцевих гонках.

Компанія Mercedes-Benz офіційно розсекретила гоночну версію суперкара Mercedes-AMG GT під назвою AMG GT3. Автомобіль був розроблений для участі в кільцевих гонках FIA GT3.

AMG GT3

Відрізнити гоночний Mercedes-AMG GT3 від стандартної версії автомобіля можна за спеціальним аеродинамічним обвісом, що включає передній спліттер, бічні «спідниці» і задній дифузор, а також великому антикрилу. Крім того, автомобіль отримав нові бампери, капот з повітрозабірниками і інші двері.

В інтер'єрі Mercedes-AMG GT3 звертає на себе увагу гоночна приладова панель і спеціальне рульове колесо, наявність «клітки» безпеки, гоночних сидінь, виконаних з вуглепластика, а також спеціальних перемикачів і карбонових вставок.

На відміну від цивільного AMG GT, який отримав новий двигун, під капотом гоночного Mercedes-AMG GT3 розмістився старий 6,3-літровий мотор V8, що розвиває близько 600 к.с. Цей же агрегат встановлювався на Mercedes SLS AMG GT3 2010 року випуску. Двигун працює в парі з 6-ступінчастою секвентальною трансмісією. Виробник не розкрив динамічних характеристик нового боліда, проте логічно припустити, що вони будуть близькі до показників SLS AMG GT3. Нагадаємо, той автомобіль набирав першу "сотню" за 3,7 секунди і розвивав близько 297 км/год максимальної швидкості.

Офіційна прем'єра нового Mercedes-AMG GT3 відбудеться менш ніж через тиждень на Женевському автосалоні. У кузовних гонках автомобіль повинен почати участь в 2016 році.

Дджерело: auto.mail.ru