Розкішний Pullman став другою моделлю Mercedes-Maybach

Про те, що крім седана Mercedes-Maybach S-класу буде ще й розкішна довга версія під назвою Pullman, було відомо вже давно. Офіційний дебют новинка справить в Женеві, але вже зараз опубліковані всі подробиці про флагманську модель.

Mercedes-Maybach

У довжину новинка налічує 6499 мм (+143 мм до попереднього покоління), колісна база - 4418 мм (+ 103 мм).

Спинки сидінь, розташованих по ходу руху, можуть відхилятися на кут до 43,5 градусів. Як і в короткому Майбаху, крісла тут максимально зміщені за стійки. Автомобіль може бути укомплектований дорогою акустикою Burmester High-End 3D (опція).

У Мерседесі версію Pullman порівнюють із звичайним Майбахом - новинка на 1053 мм довше і на 100 мм вище. Звичайно, надбавка у розмірах пішла на користь задніх пасажирів. Завдяки додатковій секції вдалося не тільки збільшити простір в ногах, але і розмістити ще два крісла проти ходу. Крім того, від водія пасажирську частину тепер відділяє перегородка, яку можна повністю затемнити одним натисненням кнопки.

Збільшення у довжину вдалося домогтися завдяки додатковій вставці між передніми і задніми дверима.

На відміну від свого молодшого побратима, топовий Maybach оснащується тільки шестилітровим V12 потужністю 530 к.с. Максимальний крутний момент 830 Н•м він розвиває з 1900 об/хв. Динамічні характеристики виробник не розкриває. У продаж в Європі Pullman надійде тільки в наступному році, і коштувати він буде від півмільйона євро.

Анастасия Королькова, drive.ru