Німецькі тюнери відправлять на пенсію свій суперкар

Німецьке тюнинг-ательє Carlsson, що базується в невеликому містечку Гут Візенхоф, представить в Женеві прощальну версію свого суперкара Carlsson C25 Super GT Final Edition.

Ательє Carlsson є не тільки однією з найвідоміших у світі фірм, що спеціалізуються на «прокачуванні» автомобілів Mercedes-Benz, але одним з ательє, що пройшли довгий шлях від тюнінга до випуску власного суперкара. Взагалі-то такі ательє можна перерахувати по пальцях - Lotec, Saleen, Hennessey, GWA і Carlsson. Всі вони на певному етапі свого розвитку вирішили почати виробництво власного спорткара, і, незважаючи на різні підходи і філософію, всі в підсумку зробили надпотужні, швидкі й дорогі автомобілі.

Carlsson C25 Super GT

На відміну від Saleen і Lotec, ательє Carlsson пішло по найпростішому шляху - за основу був узятий автомобіль-донор Mercedes-Benz SL 65 AMG (R230) якому перенастроїли підвіску, змінили салон і зробили новий кузов з карбону, що дозволило разом скинути 160 кг (1970 кг) зайвої ваги. Під капотом розташовується шестилітровий, дванадцятициліндровий бітурбомотор потужністю 753 к.с., що розвиває божевільні 1350 Н·м крутного моменту.

Carlsson C25 Super GT

Правда, щоб врятувати від руйнування не розраховані на таку лавину крутного моменту п`ятиступеневу АКПП, німці обмежилися 1150 ньютон-метрами. Першу сотню машина долає за 3,7 с і розганяється до 352 км/год. Опціонально покупець може замовити карбон-керамічні гальма, вихлопну систему з нержавіючої сталі і регульовану через спеціальний додаток «айфона» підвіску.

Carlsson C25 Super GT

Спочатку планувалося випустити всього 25 штук Carlsson C25 Super GT, причому німці поставили досить незвичайне умова - в кожну країну продавати тільки один автомобіль. Навіть у Німеччині неможливо зустріти два Carlsson C25 Super GT, у всякому разі, з німецькими номерами, але після того, як у ательє Carlsson з'явилися китайські інвестори, це правило було моментально порушено, і в Піднебесну було відвантажено відразу сім спорткарів. Судячи з усього, практично всі з 25 запланованих до виробництва автомобілів вже знайшли своїх господарів, ось чому в Женеві буде представлена ​​фінальна версія цього суперкара. Ціна тримається в секреті, але в момент своєї появи на світ у 2011 році за Carlsson C25 Super GT просили 429 тисяч євро.

Джерело: auto.mail.ru