Спецверсію родстера Mercedes SL присвятили гонці Mille Miglia

Родстер Mercedes SL вже немолодий, але поки нічого не чути про його оновлення, однак нагадати про цю модель німці вирішили, випустивши лімітоване видання дводверки. Публічний дебют новинки відбудеться на початку березня в Женеві. Особливу версію родстера присвятили ювілею перемоги автомобіля Mercedes-Benz 300 SLR в гонці Mille Miglia. Всього буде випущено 500 ексклюзивних дводверок, покупцям запропонують на вибір версії SL 400 і SL 500.

Mercedes-Benz SL (R231)

У 1955 році гонщик Джон Фітч на автомобілі під стартовим номером 417 подолав тисячу миль за 11 години 29 хвилин 21 секунду, що стало кращим показником в класі. У загальному заліку переміг ще один Мерседес - 300 SLR, який під управлінням Стірлінга Мосса проїхав дистанцію за 10 годин 7 хвилин 48 секунд.

Mercedes-Benz SL (R231)

Ніяких технічних доробок не передбачається. А ось дизайнерські відмінності від стандартних родстерів є: забарвлення кузова особливим чорним кольором (за доплату будуть доступні інші відтінки), червоні штрихи на спойлері і задньому бампері, супорти гальмівних механізмів того ж кольору, плюс 19- або 20-дюймові колісні диски оригінального дизайну. Салони новинок оброблені шкірою Nappa, в інтер'єрі яскраво-червоні і матові углепластікові вставки, а також напис «Mille Miglia 417» на підголівниках і підлогових килимках. У Європі мінімальна ціна родстера Mercedes-Benz SL 400 Mille Miglia 417 - 96 150 євро.

Анастасия Королькова, drive.ru