Mercedes-Maybach назвали конкурентом уживаним Rolls-Royce

Mercedes MaybachУ Rolls-Royce заявили, що не розглядають седан Mercedes-Maybach в якості конкурента своїм новим автомобілям. Автовиробник вважає, що німецька новинка може поборотися за покупців тільки з уживаними машинами британської марки. Про це з посиланням на керівника відділу зв'язків з громадськістю Rolls-Royce в Північній Америці Геррі Спана повідомляє видання CarAdvice.

«Якщо подивитися на те, як ми оцінюємо конкурентів, то Mercedes-Maybach не конкурент Rolls-Royce. Може бути Maybach зможе стати конкурентом Ghost, продаваним по програмі Provenance (заводська програма продажу старих автомобілів Rolls-Royce - примітка «Мотора»). Для нас це абсолютно інша категорія. Maybach відмінний автомобіль, але ми не розглядаємо його як конкурента», - заявив Спан.

Керівника відділу зв'язків з громадськістю Rolls-Royce відзначив також, що компанія вважає своїми опонентами не так машини, скільки яхти, літаки та елітну нерухомість. Він додав, що в даному ринковому сегменті покупців не цікавить ціна автомобіля.

«Є люди, які купують Maybach, тому що хочуть купити Maybach. Наші клієнти купують Rolls-Royce, бо хочуть отримати ексклюзивну річ», - додав Спан.

Седан Mercedes-Maybach був представлений в листопаді 2014 року. Новинка відрізняється від стандартного S-Class збільшеною на 20 сантиметрів довжиною. Модель пропонується в двох версіях: S 500 (455 кінських сил) і S 600 (530 кінських сил).

Джерело: Motor.ru