Канадці перетворили Гелендеваген в броньований лімузин

Унікальний броньований Mercedes-Benz G 63 AMG оцінили в один мільйон доларів. Тюнери давно полюбили Mercedes-Benz G-класу: здавалося б, що цікавого можна зробити з квадратного позашляховика? Як виявилося, дуже багато.

Однак даний «монстр» - далеко не межа. Адже виявляється, що Mercedes G-класу може бути ще й броньованим лімузином! Такими розробками займається канадська компанія Inkas Armored Vehicle Manufacturing. Раніше ательє вже демонструвало першу версію подовженого Mercedes-Benz G 63 AMG, а тепер прийшла пора доопрацьованого автомобіля.

У порівнянні з першим варіантом доопрацьований лімузин отримав центральну вставку з склінням між передніми і задніми дверима. Але найголовніше - це, зрозуміло, начинка. Наприклад, автомобіль оснащується не тільки броньованим кузовом і склами, здатними витримати постріли зі зброї калібру 7.62, але й панелями, що дозволяють автомобілю пережити підрив двох гранат.

При цьому салон унікального лімузина зроблений так, щоб власник відчував себе максимально комфортно. Приміром, тут є система кругового видеобзору, холодильник, супутникове телебачення, а також шкіряна обробка крісел і панелей. Ну а для додаткової безпеки в автомобілі є відсік для зберігання пістолета і система газовидалення.

Нічого не змінилося лише в підкапотному просторі - подовжений Mercedes-Benz G 63 AMG як і раніше оснащується 5,5-літровим твінтурбомотором V8. Втім, 544 к.с. потужності і 760 Н∙м крутного моменту повинно вистачити за очі.

Зрозуміло, такий автомобіль дешевим не буде. Так, ціни на броньований лімузин Mercedes-Benz G 63 AMG починаються з позначки... 1 млн доларів! Втім, в Inkas Armored Vehicle Manufacturing впевнені, що покупці на позашляховик все одно знайдуться.

Джерело: auto.mail.ru