«Мерседес» за рік оновить всі кросовери і позашляховики

Mercedes-Benz M-Class

Компанія Mercedes-Benz має намір протягом 2015 року оновити «майже всю лінійку кросоверів і позашляховиків», але які саме моделі піддадуться рестайлінгу, німці не повідомили. Про це йдеться в річному звіті концерну Daimler AG.

Крім цього, в Mercedes-Benz пообіцяли, що до кінця поточного року буде розширено модельний ряд бренду. Але про це автовиробник також не повідомив ніяких подробиць.

Перші оновлені кросовери і позашляховики Mercedes-Benz неодноразово траплялися фотошпигунам. Сфотографувати вдавалося, зокрема, GLC (перш іменувався GLK), GLE (перш іменувався M-Class) і GLS (перш іменувався GL). Крім цього, німецький автовиробник готується до дебюту чотириколісної версії шестиколісного позашляховика G 63 AMG. Його дебют також повинен відбутися до кінця 2015 року.

Останнім новим кросовером Mercedes-Benz став GLE Coupe - конкурент BMW X6. Купеподібний позашляховик надійде в продаж влітку. У моделі вже є «заряджена» версія - AMG GLE 63 Coupe. Вона укомплектована 5,5-літровою твін-турбо «вісімкою», віддача якої залежно від версії становить або 557, або 585 кінських сил.

У звіті «Даймлера» відзначено також, що в 2014 році було реалізовано 2,5 мільйона автомобілів всіх належать концерну. Продажі легкових автомобілів Mercedes-Benz зросли на 10 відсотків, а комерційних машин цієї ж марки - на дев'ять відсотків. Загальний дохід Daimler склав 129,9 мільярда євро, що на 10 відсотків більше порівняно з 2013 роком. При цьому чистий прибуток виробника опустилася з 8,7 до 7,3 мільярда. Тим не менш, компанія збирається збільшити дивіденди з кожної акції з 2,25 євро до 2,45 євро.

Джерело: motor.ru