Італійці спроектували наддовгий Mercedes S-класу

Ательє ARES, що базується в Модені представило тюнінг-пакет для Mercedes-Benz S-класу, який напевно зацікавить дуже забезпечених людей і сильних світу цього. Головне нововведення - вставка в центральній частині кузова і перероблений салон. Наскільки збільшилася довжина, не повідомляється, зате відомий перелік доробок інтер'єру: салон оброблений шкірою Nappa, з'явився третій ряд сидінь, на стелі розташувався 17-дюймовий монітор, до послуг задніх пасажирів охолоджуваний бокс, дві ігрові приставки та роутер Wi-Fi.

S-Class від ARES

Також машина отримала 6 міліметрові бічні скла для кращої шумоізоляції, оригінальні 21-дюймові легкосплавні колісні диски, нову радіаторну решітку виконану в стилістиці седанів Maybach, карбоновий обвіс, доопрацьовану гальмівну систему і КПП.

S-Class від ARES

Під капотом розташувався шестилітровий дванадцятициліндровий твін-турбо мотор, потужність якого доведена до 600к.с. проти 530к.с. у стокового Mercedes-Benz Maybach S600. Розгін до першої сотні займає 4,8 с, а максимальна швидкість обмежена лімітатором на позначці 250км/год. І що важливо, ательє ARES пропонує броньовану модифікацію автомобіля. Зрозуміло, такий параметр, як ціна обговорюється з кожним замовником в індивідуальному порядку, тому озвучувати цінник італійці не вважали за потрібне.

S-Class від ARES

S-Class від ARES

Незважаючи на те, що тюнінг-пакет існує лише у вигляді комп'ютерних скетчів, ательє Ares вже приймає замовлення. Втім, нічого дивного в цьому немає, оскільки подібна практика поширена серед тюнінг-ательє, які спочатку показують скетчі і тільки потім «живий» автомобіль.

Джерело: auto.mail.ru