Mercedes перенесе випуск R-класу на інший завод

Компанія Mercedes оголосила про перенесення виробництва мінівена R-класу з заводу в Тускалузе (штат Алабама) на підприємство AM General Commercial Assembly Plant, розташоване в місті Мишаваці (Індіана). Пов'язано це із збільшеним навантаженням на завод в Тускалузе, на конвеєр якого нещодавно постало ще і кросовер GLE Coupe.

Mercedes-Benz R-Class

Багато хто, напевно, вже й забули про Mercedes R-класу, який кілька років тому прибрали як з європейського, так і з американського ринків. Тим часом весь цей час модель досить успішно продається в Китаї.

Hamer

Останнім часом завод в Мишаваці займався випуском військової техніки, а саме армійського всюдихода HMMWV (High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle). А раніше з конвеєра сходили і цивільні Хаммери.

AM General Commercial Assembly Plant знаменитий тим, що тут довгі роки проводилися Хаммери. В офіційному повідомленні йдеться, що німці підписали довгостроковий контракт із заводом в Індіані, так що на покій R-клас відправляти не збираються. Цілком можливо, модель незабаром чекає модернізація.

Анастасия Королькова, drive.ru