Дводверка Mercedes-Benz C Coupe розкрила свій профіль

Тільки в грудні нинішнього року у седана С-класу з'явиться побратим у вигляді купе. Так що чекати повного викриття ще довго. Але навіть по закамуфльованому зразку, що сфотографували на зимових тестах на півдні Німеччини, вже можна сказати багато чого. Наприклад, що корма новинки наслідує купе S-класу.

Mercedes-Benz C-Class Coupe

Ніс купе дуже схожий на ніс седана, але відмінності починаються задовго до середньої стійки. Подивіться хоча б на кріплення зовнішніх дзеркал.

Mercedes-Benz C-Class Coupe

Порівняйте вузькі ліхтарі купе С-класу з оптикою седана.

Mercedes-Benz C-Class Coupe

Нова серія знімків також дозволяє зіставити профіль купе з контурами чотиридверки.

Під капотом дводверної «цешки» очікується широка гама бензинових і дизельних моторів, можливо навіть поява гібридної модифікації. Але найцікавіше - Mercedes-AMG C 63 Coupe. У новому поколінні замість «атмосферника» V8 6.2 (457 к.с., 600 Н • м) тут буде стояти чотирьохлітрова «турбовісімка» від купе Mercedes-AMG GT. Якщо настройки агрегату співпадуть з параметрами нового седана С 63, то в базовій версії купе C 63 буде розташовуватися 476 к.с. і 650 Н • м, а у виконанні S - 510 к.с. і 700 Н • м (обидва варіанти продуктивніше купе BMW M4).

Mercedes-Benz GLC (колишній GLK)

Кросовер GLC (колишній GLK) вже кілька разів попадався в об'єктиви фотошпигунів. Але на цей раз автомобіль нового покоління дозволив сфотографувати інтер'єр (як виявилося, практично повторює салон С-класу) і вперше оцінити простір в багажнику.

Інтер'єр купе здебільшого буде копіювати оформлення чотиридверки, як, до слова, і салон паркетника GLC. Так що для якого автомобіля призначена велика цифрова приборка в дусі S-класу - залишається цікавим питанням.

Леонид Попов, drive.ru