Для Мерседесів приготовлена широкоформатна приборка

Загадковий седан С-класу фотошпигунів вдалося помітити на випробуваннях в Німеччині та Скандинавії. Замість класичної приборки "планшета", що стирчить над дефлекторами - гігантський екран, нібито скроєний за мотивами панелі приладів S-класу.

Mercedes-Benz C-Class (W205)

Нічим не примітний автомобіль розкрив свій секрет, тільки коли папараці підібралися до нього впритул.

Перед нами, звичайно, якийсь «мул»: екран при побіжному погляді здається суцільним, але швидше все ж він зістикований з двох, до того ж він невдало перекриває частину передньої панелі. І все ж, дуже схоже на те, що мерседесівці хочуть утерти ніс концерну Volkswagen з його універсальною приборкою високої чіткості і уявити якийсь свій варіант.

Ймовірно, С-клас в даному випадку просто носій агрегатів, на якому перевіряють нову електронну начинку. Але для якої моделі? Навряд чи німці додадуть такий екран самій «цешці» у вигляді опції - занадто великі переробки приладової панелі. Для порівняння, в новому Пасаті опціональна цифрова комбінація приладів вписується точно на місце аналогової.

Поки фотографам вдалося зробити лише такий нечіткий знімок інтер'єру нового Е-класу. Можна припустити, що у нього-то якраз і з'явиться єдиний широкий дисплей, який поєднує приборку з центральним екраном. Але, можливо, не в нього одного.

Екран дістанеться новій моделі марки. Найбільш очевидний кандидат - Е-клас. Наші європейські колеги чомусь не скидають з рахунків і С-клас, вважаючи, що таким чином виробник перевіряє обновку для далекого рестайлінгу (2017), і пишуть: купе С-класу, очікуване до кінця нинішнього року, може теж спочатку оснастять цифровою приборкою.

Леонид Попов, drive.ru