Маленьке тюнинг-ательє першим взялося за найдосконаліший Mercedes

Невелике німецьке тюнинг-ательє GSC (German Special Customs) першим запропонувало своє бачення того, як має виглядати «прокачаний» спорткар Mercedes-AMG GT.

У тому, що за «прокачування» Mercedes-AMG GT візьмуться багато тюнінг-ательє, сумніватися не доводиться, і в недалекому майбутньому ми ще побачимо варіанти тюнінгу від таких корифеїв, як Brabus, Carlsson, Lorinser, Mansory і десятка менш відомих ательє. Але слава першопрохідця дісталася ательє German Special Customs, яке випередило всіх колег-конкурентів і представило варіант власної «прокачки».

Mercedes-AMG GT від GSC

Mercedes-AMG GT обзавівся новим обвісом: переднім бампером з вбудованим трисекційним сплітером, невеликими карбоновими «крильцями» спереду і ззаду, новими порогами, капотом і крилами з вентиляційними "зябрами", заднім дифузором, масивним антикрилом і здвоєними патрубками вихлопної системи.

Незважаючи на капот і крила з вентиляційними отворами, мотор фахівці German Special Customs «прокачувати» не стали - це все та ж чотирилітрова бітурбо «вісімка» потужністю 462 к.с. (600 Н·м), якою оснащується стоковий Mercedes-AMG GT. Або, як варіант, 510-сильний мотор (650 Н·м) від "зарядженої" модифікації Mercedes-AMG GT S.

Mercedes-AMG GT від GSC

Невідомо, наскільки новий обвіс поліпшить, або, навпаки, погіршить динамічні характеристики машини, але збільшена притискна сила однозначно позитивно позначиться на керованості. Як відомо, стоковий Mercedes-AMG GT долає першу сотню за 4,0 с і розганяється до 304 км/год, а модифікація Mercedes-AMG GT S виконує те ж саме вправу за 3,8 с, розганяючись при цьому до 310 км/год.

На жаль, не повідомляється ціна «прокачування», але, безсумнівно, вона істотно збільшить ціну автомобіля, і потенційному власнику доведеться додати ще кілька тисяч євро до тих 115 430 євро, що просять за Mercedes-AMG GT в Німеччині.

Джерело: auto.mail.ru