Mercedes-Benz підтвердив запуск в серію універсалу CLS

CLS

У понеділок, 8 листопада, компанія Mercedes-Benz офіційно підтвердила свої плани щодо запуску в серійне виробництво універсала на базі автомобіля CLS. Збірка машини буде налагоджено в 2012 році на заводі концерну Daimler в німецькому місті Зіндельфінген, де вже збирають сім моделей марки - С-Class, Е-Class, S-Class, CL, CLS, SLS AMG, B-Class на паливних осередках, а також розкішні лімузини Maybach і броньовані модифікації "Мерседесів".

Концептуальна модифікація Mercedes-Benz CLS Shooting Brake була представлена в квітні поточного року на моторшоу в Пекіні. Прототип автомобіля вийшов трохи більшим універсала E-Class Estate S212: його довжина становила 4,96 метра, ширина - 1,95 метра, а висота - 1,44 метра. Машина була оснащена 306-сильним шестициліндровим бензиновим двигуном об'ємом 3,5 літра з безпосереднім уприскуванням палива, а також семиступінчастою автоматичною коробкою передач і системою "старт-стоп".

Серійний автомобіль, як очікується, буде пропонуватися з тими ж двигунами, що і седан Mercedes-Benz CLS нового покоління. На даний момент "чотирьохдверне купе" на європейському ринку є з двома 3,5-літровими шестициліндровими моторами: 265-сильним бензиновим агрегатом і 306-сильним дизелем. Також модель можна замовити з чотирициліндровим дизелем об'ємом 2,5 літра і потужністю 204 кінських сили і з 402-сильною "вісімкою".

Джерело: avtorinok.ru