Автономні «Мерседеси» оснастять стереокамерами LG

Інтер'єр прототипу Mercedes-Benz S-Class Coupe

Компанія Mercedes-Benz і корейський виробник електроніки LG підписали угоду, в рамках якого будуть розроблені стереокамери для машин з автономними системами управління. Про це повідомляє The Verge.

Обидві компанії сподіваються на «тривалу співпрацю», але подробиць про свою спільну роботу поки не повідомляють. В LG відзначили лише, що в майбутньому компанія буде поставляти Mercedes-Benz «ключові компоненти» для машин з автопілотами.

Стереокамери використовуються в системі автопілота, наприклад, для розпізнавання дорожнього покриття перед автомобілем і зміни, відповідно до отриманих даних, жорсткості підвіски. Крім того, в Subaru використовують стереокамери в пакеті систем безпеки EyeSight для розпізнавання стоп-сигналів машин.

Першою серійною моделлю Mercedes-Benz з автопілотом стане S-Class поточного покоління. Седан обзаведеться системою автономного управління під час оновлення, запланованого на 2017 рік.

У вересні стало відомо, що влада американського штату Каліфорнія дозволили Mercedes-Benz проводити випробування автомобілів з автопілотами на дорогах загального користування. Аналогічне дозвіл від чиновників є в компанії Audi.

Машини з автономними системами управління розробляють багато компаній. Роботи в цій області ведуть, зокрема, Volvo, Google, Honda, Toyota, Audi, BMW, Volkswagen, Cadillac, Ford, Continental і Renault.

Джерело: motor.ru