«Мерседес» розробить шасі для електричних позашляховиків

Mercedes-Benz Concept Coupe SUV.

Компанія Mercedes-Benz збирається розробити унікальну архітектуру для електричних моделей, у тому числі, для кросоверів. Незабаром керівництво німецької марки має дати «зелене світло» проекту, на який буде витрачено близько двох мільярдів євро. Про це з посиланням на власне джерело повідомляє видання Autobild.

На даний момент нова платформа відома під внутрішньою назвою «Ecoluxe». Як очікується, шасі, для якого буде передбачено два різні розміри, ляже в основу як мінімум чотирьох моделей.

Перша новинка з'явиться в кінці 2019 або на початку 2020 року. За попередніми даними, нею виявиться «купеподібний» кросовер довжиною близько п'яти метрів, який буде доступний з п'яти- і семимісним салоном.

Версія Ecoluxe S отримає два електродвигуни потужністю 408 і 136 кінських сил на задній і передній осі відповідно (сумарна віддача - 544 сили). Топовий варіант позашляховика - GT - оснастять 612-сильною силовою установкою (408 і 204 сили ззаду і спереду відповідно). Запасу акумуляторів, які розташуються в днищі кросовера, вистачить на 450 кілометрів пробігу. Інші подробиці поки тримаються в секреті.

Раніше повідомлялося, що керівництво «Мерседеса» розглядає можливість споруди компактного електрокара, який зміг би поборотися за покупців з BMW i3. Не виключено, що прототип нової моделі буде представлений в 2015 році.

Джерело: motor.ru