Німецькі тюнери зробили 1000-сильний Mercedes-Benz S-Class

Mercedes-Benz S 63 AMG від Mansory

Німецьке ательє Mansory представило дві тюнінг-програми для «зарядженого» седана Mercedes-Benz S 63 AMG. Одна з них дозволяє збільшити потужність 585-сильного бітурбомотора V8 до 1000 кінських сил.

Перший варіант тюнінгу, який передбачає майже повну модернізацію мотора (в тому числі, установку нових шатунів, колінвалу і турбонагнітачів) і установку нової випускної системи. Віддача агрегату збільшиться до 800 кінських сил, а максимальний обертовий момент зросте з 900 до 1200 Нм. З нуля до «сотні» такий автомобіль зможе прискорюватися на чотири десятих секунди швидше базового S 63 AMG - за 3,6 секунди.

Mercedes-Benz S 63 AMG від Mansory

У 1000-сильної модифікації максимальний крутний момент обмежений електронікою на 1400 Нм. Такий седан буде розганятися з нуля до ста кілометрів на годину за 3,2 секунди. Поріг спрацьовування електронного обмежувача швидкості зрушений до 300 кілометрів на годину.

Mercedes-Benz S 63 AMG від Mansory

Крім того, пакет передбачає установку карбонового аеродинамічного обвісу, в який, серед іншого, входять бічні «спідниці», задній спойлер і передній спліттер. У такому випадку трипроменева зірка на капоті буде замінена на логотип Mansory. Стандартні 20-дюймові колісні диски клієнтам запропоновано замінити на 22-дюймові.

Mercedes-Benz S 63 AMG від Mansory

Також в програму з доопрацювання S 63 AMG входить перешивання сидінь і підлокітників білою перфорованою шкірою. З такого ж матеріалу можна замовити декоративні вставки на передній панелі і дверях.

Mercedes-Benz S 63 AMG від Mansory

Вартість тюнінг-пакету для Mercedes-Benz S 63 не уточнюється.

Джерело: motor.ru