Mercedes-Benz "привідкрив" конкурента BMW X6

Mercedes-Benz GLE Coupe

Компанія Mercedes-Benz опублікувала зображення, на якому видно передню частину кузова серійної версії позашляховика GLE Coupe. Ілюстрація, на якій з'явилася модель, присвячена новій лінійці спортивних автомобілів німецького автовиробника. Новинка стане конкурентом BMW X6.

Концептуальна версія GLE Coupe дебютувала навесні на автосалоні в Пекіні. Прототип отримав назву Concept Coupe SUV. Він виявився коротшим, нижчим й ширшим BMW X6, але при цьому отримав велику в порівнянні з баварською моделлю колісну базу. Концепт-кар укомплектували 333-сильним твін-турбо мотором і дев'ятиступеневим «автоматом».

Спочатку передбачалося, що конкурент BMW X6 від Mercedes-Benz отримає назву MLC. Тим не менш, в листопаді автовиробник оголосив про перейменування низки моделей, у тому числі сімейства M-Class, частиною якого стане новий позашляховик. В майбутньому воно буде іменуватися GLE, а опонент X6 - GLE Coupe.

Моторна гамма GLE Coupe буде такою ж, як у GLE. «Заряджена» AMG-версія позашляховика може отримати 5,5-літровий твін-турбо мотор V8, віддача якого складе або 577, або 557 кінських сил.

Джерело: Motor.ru