«Мерседес» додасть в сімейство AMG GT «славний автомобіль»

Mercedes-Benz AMG GT

Компанія Mercedes-Benz має намір випустити версію суперкара AMG GT, яка займе місце між модифікацією S і «зарядженим» варіантом Black Series, що готується до виходу. Про це виданню Car and Driver розповів керівник AMG Тобіас Моерс. За його словами, це буде «славний автомобіль».

Приблизні технічні характеристики топ-менеджер не розкрив. Він лише повідомив, що проміжна версія AMG GT з'явиться протягом найближчих двох років і вийде на ринок «перед Black Series». Про те, що машина стане на сходинку вище версії S, він не говорив - припущення зробив автор матеріалу Car and Driver.

Крім того, автор уточнив у Моерса, чи йде мова про модифікацію, натхненну гоночними серіями класу GT3 або монокубку AMG - як у випадку з самим екстремальним, трекових AMG GT3, який також готується до випуску. «Ми уважно стежимо за «кубковими» гоночними серіями, але я не знаю, чи зможемо ми зробити таку машину. Зараз важко відповісти», - сказав Моерс.

Суперкар Mercedes-AMG GT, що прийшов на зміну моделі SLS AMG, був представлений на початку вересня 2014 року. Машина оснащується чотирилітровим твін-турбо мотором V8 потужністю 462 кінські сили. У версії S віддача двигуна доведена до 510 сил. З нуля до ста кілометрів на годину звичайний AMG GT розганяється за чотири секунди, а топовий - за 3,8 секунди.

Джерело:motor.ru