Mercedes-Benz представив найменший універсал

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake OrangeArt Edition

Компанія Mercedes-Benz представила свій найменший універсал - CLA Shooting Brake. Новинка, побудована на шасі A-Class, з'явиться на європейському ринку в січні наступного року, а перші покупці отримають свої автомобілі в березні.

Габаритна довжина універсала складає 4630 міліметрів, ширина - 1777 міліметрів, а висота - 1435 міліметрів. Стільки ж, скільки і у седана CLA, але за винятком висоти, яка у універсала на три міліметри більше. При цьому для пасажирів на другому ряду крісел вільного простору над головою більше на 40 міліметрів - 947 міліметрів.

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake OrangeArt Edition

Об'єм багажника новинки на 25 літрів більше, ніж у чотиридверки - 495 літрів при піднятих задніх кріслах і 1354 літра при складених. Повна довжина багажного відділення досягає 1328 міліметрів, що «Мерседес» називає найкращим показником в класі.

 CLA Shooting Brake

Серед опцій CLA Shooting Brake отримає електропривід кришки багажника, сітку для кріплення вантажів, 12-вольтову розетку у вантажному відсіку і додаткові відділення для розміщення речей.

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake OrangeArt Edition

Вперше для моделі CLA запропонують спеціальну модифікацію OrangeArt Edition, яка з'явиться на старті продажів. Такий універсал відрізняється помаранчевими елементами на колісних дисках, передньому і задньому бампері, а також прострочкой шкіряних елементів салону такого ж кольору.

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake OrangeArt Edition

Спочатку універсал буде доступний з двома дизельними і трьома бензиновими моторами, а також з повним приводом і 360-сильною «зарядженою» версією CLA 45 AMG.

CLA Shooting Brake

Дизельні версії (200 і 220 CDI) отримають 2,1-літрові «четвірки» потужністю 136 (300 Нм) і 177 (350 Нм) кінських сил відповідно. Найпотужніша з них, що працює в парі з семиступінчастим "роботом" з двома зчепленнями, дозволить набирати "сотню" за 8,3 секунди.

CLA45 AMG Shooting Brake

Бензинові варіанти (CLA 180 і 200) будуть оснащуватися 1,6-літровими агрегатами потужністю 122 і 156 сил, а модифікація CLA 250 отримає дволітровий 211-сильний мотор (він же стане пропонуватися і в парі з повним приводом). Топовий універсал зможе прискорюватися до ста кілометрів на годину за 6,8 секунди.

CLA45 AMG Shooting Brake

CLA45 AMG Shooting Brake

Джерело: motor.ru