«Мерседес» вирішив не робити AMG-варіанти «Майбаха»

Mercedes-Benz S-600

Компанія Mercedes-Benz не планує розробляти «заряджені» AMG-модифікації нових лімузинів Maybach. Про це повідомляє видання Car з посиланням на керівника проекту S-Class Херманна-Джозефа Шторпа.

За словами Шторпа, Maybach і AMG - це дві абсолютно різні лінійки, які було б не правильно «змішувати». У звичайного S-Class є дві AMG-модифікації - S 63 і 65 AMG. Перша з них має 5,5-літровий бітурбомотор V8 потужністю 585 кінських сил, а друга - шестилітровий твін-турбо двигун V12, віддача якого становить 630 сил.

Поки в лінійці «Майбаха» тільки дві версії, оснащені 8- і 12-циліндровими турбованими моторами потужністю 455 і 530 кінських сил відповідно. З середини наступного року в гаму додасться повнопривідний варіант і подовжений на метр шестимісний лімузин Pullman.

Mercedes-Benz S600

Новий «Майбах» подовжений у порівнянні з довгобазним S-Class на 20 сантиметрів. У задній частині салону моделі розмістилися два окремі крісла з регульованими підніжками, власний блок клімат-контролю, мультимедійна система, а також бар зі столиками та срібними келихами.

Джерело: motor.ru