«Мерседес» відмовився назвати екстремальний A-Class «чорною серією»

Mercedes-Benz A 45 AMGКомпанія Mercedes-Benz розглядає можливість створення більш потужної та легкої модифікації «зарядженого» хетчбека A 45 AMG. Про це з посиланням на керівника придворного ательє німецького автовиробника AMG Тобіаса Моерса повідомляє видання Auto Express.

«Було б непогано отримати якогось вуличного бійця, але назва Black Series використовується нами виключно для «заряджених» купе. Можливо, в цьому випадку ми не будемо використовувати цю назву. Ми розглянемо інші ідеї», - заявив Моерс, зазначивши, що він не залишив без уваги хот-хетч Volkswagen Golf з 400-сильним дволітровим чотирициліндровим мотором.

Mercedes-Benz A 45 AMG

При цьому глава AMG повідомив, що ще більш потужна версія A 45 AMG з'явиться не раніше кінця життєвого циклу хетчбека A-Class поточного покоління. Моерс пояснив це тим, що ательє не вистачає людських ресурсів для розробки подібної моделі.

Mercedes-Benz A 45 AMG

Влітку 2013 року нову версію A 45 AMG сфотографували під час випробувань на Нюрбургринзі. Тоді повідомлялося, що нова модифікація хот-хетча може отримати 400-сильний двигун.

Mercedes-Benz A 45 AMG

Хетчбек Mercedes-Benz A45 AMG був представлений на початку 2013 року. Модель укомплектована 360-сильною дволітровою «турбочетвіркою», яка поєднується з семиступінчастою роботизованою коробкою передач з двома зчепленнями. З місця до ста кілометрів на годину хот-хетч розганяється за 4,6 секунди. Його максимальна швидкість обмежена електронікою на 250 кілометрах в годину.

Джерело: motor.ru