«Мерседес» відродив «Майбах»

Mercedes-Maybach S600

Компанія Mercedes-Benz представила першу модель відродженого бренду Maybach. Новинка, подовжена в порівнянні з довгобазним седаном S-Class на 20 сантиметрів, отримала назву Mercedes-Maybach S600. Прем'єра автомобіля відбулася одночасно на двох моторшоу: у китайському Гуанчжоу і американському Лос-Анджелесі.

Габаритна довжина «Майбаха» становить 5453 міліметра, а розмір колісної бази дорівнює 3365 міліметрів. Задні двері у порівнянні з довгообазним S-Class були вкорочені на 66 міліметрів і позбулися невеликого трикутного віконця. Воно перенесено на масивну задню стійку - так пасажири будуть менш помітні зовні і вони, як кажуть у компанії, зможуть відчути себе більш відокремленими.

Mercedes-Maybach S600

У задній частині салону розташовані два окремі крісла з електрорегулюванням і масажем, спинки яких можуть відхилятися на кут до 43,5 градуса.

Mercedes-Maybach S600

Крім того, для пасажирів другого ряду передбачені окремі столики та монітори мультимедійної системи, власний клімат-контроль з можливістю іонізації і розпилення ексклюзивних парфумів в салоні, як на попередніх «Майбахах». В якості опції можна буде замовити бар з двома срібними келихами ручної роботи.

Mercedes-Maybach S600

Виробник називає Mercedes-Maybach самим тихим серійним седаном у світі: рівень акустичного комфорту був збільшений навіть у порівнянні зі звичайними S-Class, а спеціальні елементи, що знижують зайвий шум були додані, в тому числі, в механізми ременів безпеки. Коефіцієнт аеродинамічного опору седана становить 0.26 - стільки ж, як, наприклад, у гібридного спорткара BMW i8.

Mercedes-Maybach S600

Спочатку новинка буде доступна в модифікаціях S 500 і S 600. Перша з них має 4,7-літрову «турбовісімку» потужністю 455 сил, а друга - 530-сильний бітурбо мотор V12. «П'ятисотий» отримає дев'ятиступеневу автоматичну коробку передач, а «шестисотий» - семиступінчату. Крім того, S 500 з червня наступного року буде доступний з системою повного приводу.

Mercedes-Maybach S600

Обидва седана зможуть набирати "сотню" за п'ять секунд. Максимальна швидкість обмежена на 250 кілометрах в годину. Витрата палива в змішаному циклі - 8,9 і 11,7 літра на сто кілометрів пробігу відповідно.

Mercedes-Maybach S600

Ціни на новинку компанія обіцяє оголосити в грудні. За словами директора Mercedes-Benz з маркетингу та продажу Ола Калленіуса, вартість моделі буде такою, що «покупці серйозно здивуються, як багато автомобіля вони отримають за такі гроші». Раніше повідомлялося, що «Майбах» буде в два рази дорожче звичайного S600 L, ціни на який починаються від 165 тисяч євро.

У 2015 році на ринок вийде ще одна модифікація «Майбаха» - Pullman. Такий седан буде на метр довше звичайного S-Class і зможе вмістити третій ряд крісел.

Джерело: motor.ru