Дизельний Mercedes G-класу від German Special Customs

На тлі галасу навколо Mercedes G63 AMG різні тюнинг-ательє почали забувати, що в лінійку моторів входять і дизельні агрегати, а оскільки мова йде про позашляховик, дизель має важливе значення. На жаль, нинішній діапазон пропонує тільки V6 (G350 BlueTEC). Таким чином, коли німецька компанія German Special Customs планувала свій наступний проект, вона звернулася до старої моделі в пошуках аури V8.

G-Class German Special Customs

Ми говоримо про G400 CDI. Так, віддача 4-літрового V8 практично ідентична нинішньому V6, але V8 - це ж окрема історія... German Special Customs нагородили позашляховик своїм бодікітом, що нагадує підхід AMG. Оскільки передні фари вже оснащені світлодіодами, тюнери вирішили встановити додатковий комплект на передній "губі".

G-Class German Special Customs

У профіль найбільше уваги привертають бічні вихлопи і вуглеволоконні корпуси дзеркал. Та ж обробка обрана для кришки запасного колеса, а задній бампер поцяткований безліччю непотрібних решіток.

На машині встановлені 22-дюймові 7-спицеві диски, що є своєрідним перебором. Тюнерам слід було б знати, що занадто масивні диски можуть зіпсувати всю картину.

Джерело: autoutro.ru