«Мерседес» поліпшить «розумні» світлодіодні фари

Компанія Mercedes-Benz модернізує свої «розумні» фари головного світла Multibeam, що дебютували влітку на оновленому седані і універсалі CLS. Покращена технологія дебютує на сімействі E-Class в 2015 році. Про це з посиланням на інженера німецької марки Гюнтера Фішера повідомляє видання Die Welt.

Зараз кожна фара Mercedes-Benz CLS включає в себе 24 світлодіода, кожен з яких регулюється незалежно один від одного. Фари «Е-Класу» будуть складатися з 28 світлодіодів, розташованих у три ряди. Таким чином загальна кількість LED-елементів складе 84 штуки, що дозволить точніше розподіляти і направляти світловий потік.

У оновленого CLS роботою фар завідують чотири керуючих блоки, які спираються на дані зі спеціальної камери, розташованої за дзеркалом заднього виду, і на відомості навігаційної системи. Перша стежить за обстановкою на дорозі і знаками, в той час як навігатор пророкує кругові розв'язки. Виходячи з цієї інформації, електроніка змінює інтенсивність світлового пучка (до ста разів на секунду).

На даний момент «Мерседес» спільно з компаніями Infenion, Hella і Osram також веде розробку «розумних» світлодіодних фар наступного покоління. Поки лише відомо, що на зміну окремих блоків управління прийде нова єдина контролююча система. Кожна фара буде складатися з 1024 елементів, які забезпечать «досконале нове» освітлення. «Різниця буде такою, як порівнювати роздільну здатність телевізорів HD з 4K», - зазначив Фішер.

Джерело: motor.ru