Mercedes-Benz змінив назви чотирьох моделей

Компанія Mercedes-Benz перейменувала чотири моделі і розповіла про нові позначення двигунів. Про це пише Autocar з посиланням на директора з маркетингу німецького виробника Йенса Тімер.

«Більше ясності, прозорості та узгодженості. Логіка нового найменування побудована на основі базових моделей, що повинно допомогти клієнтам краще орієнтуватися в зростаючому портфоліо компанії», - сказав Тімер.

Тепер всі позашляховики (за винятком G-Class) отримають приставку GL. Наприклад, Mercedes-Benz GL тепер називатиметься GLS, а індекс «S» наприкінці повинен натякнути, що ця модель є флагманською серед позашляховиків, як S-Class в загальній гаммі компанії.

Нові імена «Мерседеси» отримають з наступного року, коли на ринок вийдуть відповідні оновлені моделі. З 2016-го, коли з'явиться родстер SLK четвертого покоління, він буде перейменований в SLC. Моделі G-Class і SL-Class збережуть колишні «історичні» імена.

Крім того, в іменах моделей з'являться покажчики на тип силової установки. Прості бензинові моделі залишаться без зайвих індексів. Версії на метані отримають букву c (compressed natural gas, приклад - B 200 c), дизелі - d (diesel - E 350 d), електромобілі та гібриди, що заряджаються від мережі, - e (electric), моделі на паливних елементах - f (fuel cell), прості гібриди - h (hybrid). Збережеться добавка 4Mаtic, яка вказує на повний привід (E 400 4Mаtic).

Джерело: motor.ru, drive.ru, auto.mail.ru