Mercedes G-Code передбачив випуск субкомпактного кросовера

В рамках відкриття нового технічного центру Мерседеса в Пекіні відбулася презентація вельми незвичайного концепту під назвою G-Code. Автомобіль прямо-таки напханий технологічними новинками. За своїми габаритними розмірами шоу-кар менше GLA. Судячи з усього, німці готують до випуску кросовер, який стане на сходинку нижче моделі GLA.

Концепт G-Code

Розробкою концепту G-Code займалися фахівці шанхайської дизайн-студії Mercedes спільно з співробітниками головного дизайнерського відділу у Німеччині.

G-Code на 317 мм коротше (4100), на 96 мм ширше (1900) і на 6 мм вище (1500) GLA - самого компактного з нині існуючих кросоверів марки Mercedes.

Зовнішність шоу-кара Mercedes G-Code далека від вигляду серійної машини. У рух автомобіль приводиться абсолютно новою силовою установкою. Вона складається з турбомотора (працює на водні), що обертає передню вісь, і електродвигунів, що приводять у рух задню вісь. Водій зможе вибирати, який мотор задіяти, так що кросовер здатний бути передньо-, задньо-і повнопривідним. Силова установка агрегатується з «роботом».

Cалон чотиримісного концепту наповнюється синтезованим киснем, в багажнику можна зарядити два електроскутера, а замість дзеркал встановлені камери.

На цьому інновації, застосовані в концепті, не закінчуються. На кузов нанесено спеціальне гальванічне покриття, здатне акумулювати сонячну і електростатичну енергію (від набігаючого потоку повітря). Також шоу-кар G-Code вміє збирати енергію, що отримується від роботи пружин і амортизаторів підвісок. Запалювання можна включати зі смартфона, а сидіння підлаштовуються завдяки 3D-сканерам. Звичайно, жодних термінів запуску автомобіля в серію виробник не називає.

Анастасия Королькова, drive.ru