Mercedes «засвітив» конкурента BMW X6

Стали доступні перші знімки серійного «позашляхового купе» німецького виробника. Фотошпигунам вдалося зробити нові знімки нового позашляховика Mercedes-Benz, який стане серійним втіленням концепту Coupe SUV, продемонстрованого навесні 2014 на автосалоні в Пекіні. Фотографії новинки були опубліковані німецьким виданням Auto Bild.

Як можна бачити по фото, відмінності серійного автомобіля від концепту в цілому мінімальні: наприклад, новий позашляховик отримав дзеркала і дверні ручки традиційної форми, інші пороги, трохи менше скління даху і, швидше за все, трохи інші бампери. Тим не менш, загальні форми кузова нового Mercedes залишилися без змін.

Технічно нове «позашляхове купе» буде побудовано на базі Mercedes-Benz M-класу. З ним же автомобіль розділить лінійку дизельних і бензинових моторів, імовірно потужністю від 258 до 525 к.с. Буде і заряджена версія AMG, яка, крім більш потужного двигуна, відрізнятиметься аеродинамічним обвісом - цей автомобіль ви можете бачити на знімку нижче.

Не менш цікаво те, як назвуть нову модель. Раніше ми вже повідомляли, що, згідно з планами компанії Daimler, лінійку Mercedes-Benz очікують перейменування: наприклад, M-клас буде називатися GLE. Враховуючи це, швидше за все, новинка отримає назву GLE Coupe, хоча не можна виключати й інші версії назви цього автомобіля, такі як MLC і MLE.

Прем'єра серійного «позашляхового купе» може відбутися вже на Детройтському автосалоні в січні 2015 року.

Джерело: auto.mail.ru