Інженери навчили Mercedes M-класу харчуватися від розетки

Оновлений кросовер M-класу крім купеподібного родича ML Coupe і корекції зовнішності отримає цікаву версію - гібрид, що заряджається від мережі. Саме така рестайлінгова модель була помічена на тестах в Німеччині, в тому числі на Нюрбургринзі. Причому на відміну від попередніх прототипів у цього зразка вже встановлена нова оптика - як спереду, так і ззаду.

Mercedes-Benz M-Class

За новою системою індексів ML буде перейменований в GLE, але офіційного підтвердження цьому поки немає. Паркетник вийде на ринок наступного року.

Mercedes-Benz M-Class

У нових ліхтарях зміниться малюнок секцій. Скориговані бампер і вихлопні патрубки. Ну а підтвердження тому, що дана версія «підключається», - зарядка тестової машини на очах у фотошпигунів.

Поки неясно, яка силова установка пропишеться під капотом гібридного кросовера. Можливо, та ж, що у гібрида С-класу, він теж лише готується до виходу. На ньому трудиться турбочетвірка 2.0 в парі з електродвигуном. Але на «ем-елі» варто чекати варіант гібридної системи від седана S 500 Plug-in Hybrid, тобто турбомотор V6 3.0 і інтегрований в коробку передач електродвигун. Нагадаємо, що двоякорухомий варіант з'явився ще у попереднього M-класу, причому заснований якраз на бензиновому агрегаті V6. Звичайно, до розетки ту модель підключати не можна було.

Леонид Попов, drive.ru