AMG збереже мотор V12 в вигляді гібрида

«Мерседесовске» ательє AMG планує зберегти в лінійці шестилітровий твін-турбо агрегат V12. Мотор піддасться істотній модернізації з урахуванням його подальшого застосування у складі гібридної силової установки. Про це з посиланням на керівника AMG Тобіаса Моерса повідомляє видання Autocar.

Очікується, що доопрацювання силової установки допоможе відповідати вимогам щодо зниження кількості шкідливих викидів та економії палива. Крім того, Моерс зазначив, що в AMG відмовилися від ідеї додати чотири додаткових циліндра в нову бітурбовану «вісімку» 4.0, так як розробка такого агрегату не виявиться вигідною.

AMG планує розширити застосування цього мотора, який дебютував на суперкарі Mercedes-AMG GT, в якому його віддача складає 462 і 510 кінських сил. Зрештою чотирьохлітровий турбомотор V8 замінить колишню 5,5-літрову твін-турбо «вісімку».

У свою чергу, «Мерседес» розробить власний варіант нового агрегату, яким будуть оснащуватися звичайні моделі поза AMG-лінійкою.

Моерс в черговий раз підкреслив, що AMG в «осяжному майбутньому» не планує розробку гіперкара, який би зміг скласти конкуренцію Porsche 918 Spyder або Ferrari LaFerrari. Крім того, топ-менеджер повідомив, що ательє не збирається створювати повнопривідну версію AMG GT.

Джерело: motor.ru