«Мерседес» випустить екстремальний AMG GT

Передбачуваний зовнішній вигляд екстремальної версії Mercedes-AMG GT. Зображення з сайту autocar.co.uk

«Мерседесівське» ательє AMG почало розробку самої екстремальної модифікації суперкара AMG GT, яка зможе скласти конкуренцію купе Porsche 911 GT3. Про це з посиланням на керівника AMG Тобіаса Моерса повідомляє видання Autocar.

За словами Моерса, новинка буде представляти із себе дорожню версію гоночного автомобіля на базі AMG GT. У 2016 році він дебютує в чемпіонаті FIA GT3, де замінить Mercedes-Benz SLS AMG GT3. Точні терміни появи варіанту суперкара не уточнюються.

Топ-менеджер відзначив, що перед AMG стоїть завдання поліпшити всі характеристики купе. «Я не збираюся побудувати драгстер, єдиним достоїнством якого стане можливість набирати першу "сотню" за 2,8 секунди. Нам необхідно збільшити потужність, зменшити вагу, поліпшити аеродинаміку і підвіску. Головне, щоб автомобіль мав оптимальне відношення потужності до маси, відмінну керованість і час проходження кола», - пояснив Моерс.

Очікується, що екстремальний AMG GT, який зараз важить 1570 кілограмів (версія S), стане легше ще на 80-100 кілограмів. Цього виробник спробує домогтися за рахунок обширного застосування композитних матеріалів в конструкції машини. Новий чотирилітровий твін-турбо двигун форсують з нинішніх 510 кінських сил до 550 кінських сил. Крім того, новинка отримає збільшену передню і задню колію, а також більш агресивний аеродинамічний обвіс кузова.

Суперкар зможе розганятися з нуля до ста кілометрів на годину за 3,6 секунди - на 0,2 секунди швидше AMG GT S. Максимальна швидкість як і раніше буде обмежена на позначці 310 кілометрів на годину. Для порівняння, купе Porsche 911 GT3, оснащується 3,8-літровою «шестіркою» потужністю 475 кінських сил, здатне набирати першу "сотню" за 3,5 секунди, а його «максималка» дорівнює 315 кілометрам на годину.

Імовірно, модернізація дозволить новинці проїжджати «Північну петлю» Нюрбургринга на десять секунд швидше AMG GT S, який проходить трасу за 7 хвилин 30 секунд.

Джерело: motor.ru