Кросовер Mercedes-Benz GLC 63 AMG розкриє нове амплуа моделі

Паркетник GLK прожив тихе і мирне життя, «гарячої» версії у нього ніколи не було. Але час диктує нові правила: якщо вже у крихт, Мерседесів A і GLA, є AMG-версії, то логічно і лінійку наступного GLK доповнити «зарядженим» варіантом. Доказ, що він уже на підході, - перші шпигунські знімки кросовера GLC 63 AMG (друге покоління GLK, швидше за все, буде перейменовано в GLC, хоча ім'я ще не затвердили).

Mercedes-Benz GLC

Звичайний паркетник GLC дебютує восени 2015 року. Варіант від AMG - в першій половині 2016-го. Трохи пізніше послідує GLC Coupe (суперник для BMW X4). Гіпотетично легко спрогнозувати і появу GLC Coupe 63 AMG.

Від раніше побачених прототипів цю версію відрізняють великі колісні та гальмівні диски, два вихлопних патрубка.

Офіційно німці поки нічого не говорять про начинку нової версії, але є припущення, що там встановлений агрегат V8 4.0 з двома турбокомпресорами від купе Mercedes-AMG GT. (Різні його варіації встановлені на седанах і універсалах Mercedes-AMG C 63 і в майбутньому з'являться в купе Aston Martin наступного покоління.) Можна лише здогадуватися, на яку віддачу налаштують мотористи даний двигун в GLC. На GT він розвиває 462-510 к.с. Найпотужніший мотор на GLK був V6 3.5 на 306 "коней". Давно обговорювався паркетник BMW X3 M (така модифікація очікується в новому поколінні X3) отримає 422-сильну «шістку». А у суперника Audi Q5 може вийти RS-версія потужністю вище 400 к.с. У Porsche Macan Turbo під капотом рівно 400 к.с. Так що в GLC 63 AMG цілком можна розраховувати на діапазон 400-450 сил.

Леонид Попов, drive.ru