Новий Mercedes E-Class отримає версію Plug-in Hybrid

Стали відомі подробиці про Mercedes E-Class нового покоління. Автомобіль отримає індекс W213, він побудований на платформі MRA і стане більше і легше свого попередника. Видання «Аutoexpress» опублікувало рендерне зображення майбутнього автомобіля, зроблені на основі прототипів, помічених раніше на тестах. Новий E-Class отримає п'ять версій: стандартний седан, седан з подовженою колісною базою, універсал, купе і кабріолет. Вихід нової моделі на ринок планується на 2016 рік. Прем'єра може відбутися ближче до кінця 2015 року.

Автомобіль отримає нову лінійку моторів, до якої увійдуть двигуни з об'ємом від 2,2 до 3,5 літрів. Версія E63 AMG, швидше за все, отримає 4,0-літровий V8, який встановлюється на модель AMG GT. Всі автомобілі отримають дев'ятиступеневу трансмісію 9G-TRONIC, яка вже пропонується на моделі E350 BlueTEC.

Крім того, новий E-Class має отримати гібридну версію з технологією Plug-in Hybrid. Як повідомлялося раніше, версії гібридів, що підзаряджаються,  отримають не менше 10 моделей Mercedes.

Джерело: Autonews.ru