Новий Мерседеса E-класу стане крупніше попередника

Чергове покоління сімейства Mercedes E-класу з'явиться у продажу не раніше 2016 року, але британським журналістам вдалося вивідати деякі подробиці про новинку. Крім інсайдерської інформації в Мережу потрапили рендери, підготовлені виданням Auto Express. По них можна скласти перше враження про зовнішність автомобіля.

Mercedes-Benz W213

Німці виводять на випробування нову «ешку» в такому камуфляжі, що розглянути деталі екстер'єру не представляється можливим.

Так, на думку дизайнерів британського видання Auto Еxpress, виглядатиме новий седан Mercedes E-класу. Стилістично він буде нагадувати флагманську модель штутгартців.

Нова генерація, яка отримає заводський індекс W213, буде побудована на модульній платформі MRA. На ній базуються і S-клас, і «цешка». Завдяки новому «візку» німцям вдасться знизити масу автомобіля і збільшити місце для ніг задніх пасажирів. У салоні з'явиться така ж мультимедійна система, що й у флагманському S-класі.

Одночасно з седаном повинен дебютувати і універсал E-класу.

В моторну гамму, як ми вже знаємо, повернуться рядні «шістки». Буде дві бензинові модифікації потужністю 367 і 435 сил. Шестициліндровий трилітровий турбодизель також отримає два варіанти по віддачі: 313 і 400 "коней". Дволітрові «четвірки» видаватимуть 211 к.с. (бензин) і 170 к.с. (дизель). Поки це попередні і неофіційні дані про лінійку силових агрегатів, подробиці повинні з'явитися трохи пізніше.

Анастасия Королькова, drive.ru