Фотошпигуни помітили загадковий концепт «Мерседеса»

У розпорядженні видання Carscoops опинилися шпигунські фотографії невідомого концепт-кара Mercedes-Benz з незвичайними формами кузова. Знімки були зроблені біля одного з заводів німецького виробника.

Зовнішність прототипу прихована під камуфляжем. Судячи з фотографій, новинка має довгу колісну базу, дуже короткі звіси спереду і ззаду, а також вузькі колеса.

Імовірно, концепт-кар є передвісником «екологічно чистої» серійної моделі, яку оснастять силовою установкою на альтернативному виді палива.

Очікується, що публічна прем'єра прототипу відбудеться протягом найближчого року. Новинку можуть показати в листопаді на моторшоу в Лос-Анджелесі, або в січні на Детройтському автосалоні або в березні на Женевському моторшоу.

Раніше керівник концерну Daimler Дітер Цетше заявив, що «Мерседес» представить новий концептуальний автомобіль, який «висловить уявлення компанії про розвиток технології автопілота». Прем'єра прототипу відбудеться в Лас-Вегасі на виставці споживчої електроніки CES в американському Лас-Вегасі в січні 2015 року.

Джерело: motor.ru